Як розповів в інтерв’ю сайту 24 Каналу в.о. директора "Арени Львів" Юрій Майборода, у 2019 році на стадіоні має відбутися заміна газону.

"1 березня розпочнемо роботу по заміні газону. 10 березня ці роботи мають бути закінчені", – запевнив Юрій Майборода.

Читайте також: Андрій Шевченко оцінив досягнення збірної України у 2018 році

Варто зазначити, що це вперше будуть перестеляти газон на "Арені Львів" з моменту відкриття стадіону. При цьому буде використано гібридний газон.

"Це штучна основа із штучних і натуральних ниток. Його встеляють, засипають спеціальним ґрунтом і сіють траву. Натуральна нитка згниє і трава, яка виросте, переплететься із штучною і буде служити довше, менше псуватись та стане стійкішою. Догляд за травою, стрижка газону – все залишається так само, як і було. Просто тепер ще буде штучна основа на 3,5 см. Це новітня технологія, яку будуть використовувати на стадіонах під час Чемпіонату світу в Катарі. В Україні таке поле зробив "Шахтар" на базі в Святошино", – розповів Юрій Майборода.

Однак через те, що на "Арені Львів" будуть перестеляти газон, матч збірної України 7 червня можуть перенести на інший стадіон.

"Головний тренер збірної України Андрій Шевченко наполягає, щоб перша домашня гра відбору на Євро-2020, 7 червня, відбулась у Львові. Хоча все одно будуть ризики, бо може зразу не прижитись газон. Треба не менше місяця, щоб він прижився, і тоді дивитись", – наголосив керівник "Арени Львів".

Читайте також: Збірна України зіграє матч відбору до Євро-2020 на стадіоні, який вміщає лише 5 тисяч глядачів

Велике інтерв’ю з керівником "Арени Львів" про проблеми стадіону, їх борги та проведення матчів у 2019 році читайте на сайті 24 Каналу.