Влада Польщі 10 березня оголосила про введення ряду заходів для боротьби з поширенням коронавірусу. У тому числі скасовані масові зібрання і заходи, повідомляє wyborcza.pl з посиланням на заяву прем'єр-міністра Матеуша Моравецького.

Важливо Коронавірус і спорт: які події перенесли та скасували

Українська асоціація футболу України офіційно підтвердила, що поєдинок Польща – Україна пройде без глядачів.

"Синьо-жовті" також можуть зіграти без уболівальників зі збірною Франції на "Стад де Франс". Спаринг відбудеться 27 березня.

Головне про Covid-19

  • Станом на 10 березня на китайський коронавірус кількість хворих зросла до 114 452 людей, з них померли – понад 4 тисячі осіб. Одужали 62 тисячі людей.
  • Коронавірус поширився на усі європейські країни, а тепер його фіксують навіть на маленьких островах. Найбільше випадків зараження в Європі зафіксували в Італії – понад 9 тисяч людей.
  • У решті світу найбільше від коронавірусу страждають у Китаї, де його вперше виявили, а також у Південній Кореї та Ірані.
  • Наразі не існує вакцини від коронавірусу 2019-nCoV. Втім, Китай і США заявили про те, що вже працюють над її створенням. Зокрема, США вже почали тестувати вакцину на людях.
  • Перший випадок захворювання на коронавірус підтвердили й в Україні. Захворів чернівчанин, який подорожував по Італії. Наразі він отримує потрібне лікування.

Міфи та правда про коронавірус/Інфографіка 24 каналу

Більше новин про футбол, баскетбол, біатлон та все цікаве зі світу спорту – читайте у розділі Спорт24.


Дані про смертність від коронавірусу/ Інфографіка 24 каналу