Манчестер Юнайтед – Бернлі 2:0

Голи: Еріксен, 27, Рашфорд, 57.

Чемпіонат світу в Катарі поставив на паузу клубний футбол майже на місяць. Одними з перших вийшли з "відпустки" клуби Англії, де на розігріві матчів Прем'єр-ліги провели 1/8 фіналу Кубка ліги.

До теми Холанд і Салах скучили за баталіями: прогноз на матч Кубка ліги Манчестер Сіті – Ліверпуль

У середу, 21 грудня, відбулися матчі третього за значенням турніру Англії. У одному з поєдинків Манчестер Юнайтед приймав представника Чемпіоншипу Бернлі.

"Червоні дияволи", які напередодні чемпіонату світу позбавилися норовливого Роналду, першими відкрили рахунок у зустрічі. На 27-й хвилині поєдинку Крістіан Еріксен скористався прострілом Ван-Біссака і в один дотик розстріляв ворота суперника.

Після перерви Маркус Рашфорд подвоїв перевагу "дияволів". Форвард збірної Англії продерся крізь захисні редути та пробив у лівий кут воріт.

Манчестер Юнайтед напіврезервним складом переміг лідера Чемпіоншипу та вийшов до чвертьфіналу Кубка англійської ліги.

Відеоогляд матчу Манчестер Юнайтед – Бернлі

В інших матчах Кубка англійської ліги варто відзначити виліт команди Роберто Де Дзербі. Брайтон у серії післяматчевих пенальті програв (3:4) представнику третього дивізіону Чарльтону. Останній матч 1/8 фіналу КЛ, в якому зустрінуться Манчестер Сіті та Ліверпуль, відбудеться 22 грудня.