У день гри на стадіоні буде організовано Shakhtar Fan Fest для вболівальників у секторах 19-29 (від 17:30).

У програмі – музиканти, диджеї та МС, кібер- і фотозона, футбольні атракціони, майданчик з аніматорами й безкоштовні солодощі для дітей, а також зустріч із футболістом.

А після фінального свистка стартує головна частина програми: на ОСК "Металіст" відбудеться церемонія нагородження "Шахтаря" як чемпіона України. Її увінчають піротехнічне шоу й концерт за участю Гайтани, Maruv та Олі Полякової.

"Шахтар" достроково оформив чемпіонство у 29-у турі, здолавши у Запоріжжі луганську "Зорю". За один тиждень "Шахтар" виграв у Запоріжжі два титули. У середу, 15-го травня, донецький клуб переміг "Інгулець" у фіналі Кубка України. Таким чином, донеччани оформили третій поспіль "золотий дубль".