Брати Андре і Джордан Айю самотужки переграли "Ніццу". На 30-й хвилині матчу старший - Андре - не пробачив голкіперу гостей грубої помилки при виході із воріт. Щоправда наприкінці першого тайму Абду Траоре вдалось відновити рівновагу. Саме півзахисник "Ніцци" був першим на м’ячі. Вже на старті другої половини поєдинку Андре Айю оформив дубль.

Нападник відгукнувся на простріл з правого флангу. Далі настала черга молодшого брата сказати своє слово. Елегантний удар у дев’ятку воріт від Джордана продемонстрував, що із вродженим футбольним талантом у родині Айю усе гаразд. Ну, а вже на останніх хвилинах матчу на гол гостей у виконанні Ренато Чівеллі, хет-трик оформив Андре, вдало зігравши на другому поверсі. 4:2, тепер підопічні Дідьє Дешама на 1 очко випереджають "Лілль".