Марсель ледь не програв середняку Ліги 1: чому не зіграв Маліновський

1 травня 2023, 09:27

Джерело:

твітер Karim Attab

У неділю, 30 квітня, Марсель приймав Осер. "Провансальці" ледь не зазнали домашньої поразки.

На 33-й хвилині Бірама Туре відрив рахунок у зустрічі. Переможний для Осера рахунок протримався до середини другого тайму. Далі Марсель протягом двох хвилин засмутив голкіпера суперника двома голами та вже "провансальці" повели на табло 2:1.

Дивіться також Це якесь божевілля: український футболіст забив гол з центра поля у чемпіонаті Польщі – відео

Перемога без українця

Голи у складі господарів забивали Дженгіз Ундер та Алексіс Санчес.

Підопічні Ігоря Тудора на характері уникнули домашньої поразки від далеко не середняка Ліги 1.

Цікаво, що у заявку Марселя не знайшлось місця українцю Руслану Маліновському. Але і без нього команда перемогла.

Згодом стало відомо, чому Руслан не зіграв проти Осера. Виявляється, що Маліновський поповнив лазарет "провансальців". В українського півзахисника травма, він пошкодив гомілкостоп. Тому тренерський шта Марселя на чолі з Тудором вирішив поберегти Маліновського, дати йому відпочинок, аби не загострити травму.

Руслан у сезоні-2022/2023 провів за Марсель, де виступає в оренді, хоча ЗМІ повідомляли, що "провансальці" вже викупити контракт українця в Аталанти, вже 18 матчів, у яких відзначився 2 голами.

• Марсель ж продовжує йти на другій позиції у Лізі 1, маючи у своєму активі 70 очок. Відставання від лідера турнірної таблиці ПСЖ складає 5 балів після 33-х турів.