Марлос забив на 28-й хвилині поєдинку у Вільнюсі. Футболіст "Шахтаря" перехопив м'яч на підступах до штрафного литовців, Яремчук "відтягнув" на себе декількох оборонців.

До слова: Україна розгромила Литву у матчі кваліфікації Євро-2020

Хавбек зробив декілька кроків, після чого прекрасно поцілив у нижній кут воротаря збірної Литви.

Відео голу Марлоса

Після першого тайму збірна України перемагає Литву з рахунком 2:0. Голом відзначився Зінченко після результативного пасу Марлоса.

Це третій результативний пас для 31-річного футболіста у складі національної збірної в 14 матчах.

Попередній гольовий пас Марлос віддав майже рівно рік тому – 6 вересня 2018 го в матчі з Чехією (2:1). Дебютний асист був теж зроблений восени – 10 листопада 2017 року проти Словаччини (2:1).

Марлос дебютував за збірну України 6-го жовтня 2017 року в поєдинку проти Косово (0:2).

Результат матчу Литва – Україна читайте на сайті Спорт24.