"Мені забракло швидкості. Я був жахливо, жахливо повільним. Деякі люди кажуть, що я був занадто напруженим в перших раундах, але насправді я почувався добре", - розповів Маріуш Вах про свій бій з Володимиром Кличком в інтерв’ю виданню “Przeglad Sportowy.

Польський боксер зазначив, що для того, аби бути чемпіоном, треба бути готовим не тільки характером, а й інтенсивністю атак на 100%. Саме тоді, на його думку, можна думати про виграш титулів.

"В мене було важке завдання, як фізично, так і ментально, тому що тиск був дуже сильним, багато людей вірили в мою перемогу. Був проблиск надії в п'ятому раунді, але цього, звісно, замало", - коментує Вах поєдинок, в якому судді одноголосну віддали перемогу Кличку.

"Я знав, що бій буде важким, але очікував від нього навіть більшого. Він залишився чемпіоном, найкращим в світі, а я протримався всі 12 раундів. Але це не привід хвалитися, це лише корисний досвід", - вважає Маріуш Вах.

До слова, польське видання підрахувало заробітки Володимира Кличка та Маріуша Ваха за їхній суботній бій, який одноголосним рішенням суддів завершився перемогою українця.