Маріуполь – Зоря 1:2

Голи: Мішньов, 68 – Перовіч, 61, Лєднєв, 66

У першому таймі команди показали рівний футбол, але окремо варто відзначити момент новачка луганчан Михайла Перовіча. На 42-й хвилині вдарив з центру штрафного і після рикошету м'яч котився у ворота, де Гальчук чудом встиг накрити сферу.

Дивіться також: Динамо – Ворскла: де дивитися онлайн матч чемпіонату України

Після перерви "Зоря" змогла відкрити рахунок у матчі. Тимчик з правого флангу прострілив у воротарський "азовців", і той же Михайло Перовіч в боротьбі з Чоботенком переправив м'яч у ворота – 0:1.

За декілька хвилин гостій стадіону "Ілічівець" подвоїли свою перевагу – Богдан Лєднєв пробив зі штрафного метрів з 27-ми, і м'яч, ударившись об газон перед голкіпером, опинився у воротах.

Через 2 хвилини "Маріуполь" відіграв один м'яч зусиллями Дмитра Мішньова. Він сам увійшов в штрафну суперника і низом точно пробив під дальню штангу.

Таким чином, "Зоря" на деякий час піднялася на 2 місце (37 очок) в турнірній таблиці УПЛ, а "Маріуполь" з 22-ма балами продовжує бути шостим.