Маріуполь – Львів 0:0

Вилучення: Танковський, 66 – Брактов, 48

Варте уваги: "Олександрія" у матчі зі скандальним пенальті завдала "Ворсклі" 12-ї поразки: відео

На перших хвилинах жодному колективу не вдалося продемонструвати змістовний футбол. Відтак, на полі велася досить груба фізична боротьба. На 17 хвилині першою активністю вибухнули гості.

Сабіно потужним ударом перевірив реакцію Гальчука – голкіпер "Маріуполя" врятував партнерів. На 27 хвилині "Львів" мав підстави відкрити рахунок. Ренан з лінії воротарського головою влучив у поперечину після прекрасного навісу Татаркова.

До завершення тайму "Львів" володів ініціативою, але не втілив її у забитий гол. Не було моментів і в "азовців", які за першу половини гри завдали тільки одного удару у ствір воріт "містян".

На старті другого тайму "Львів" опинився у скрутному становищі. Арбітр вилучив Браткова за зрив контратаки "Маріуполя". Але "Маріуполь" не встиг скористатися більшістю.

На 66 хвилині господарів підвів Танковський. В'ячеслав увійшов у штрафний майданчик "Львова" та хотів пробити, але відпустив м'яч. Намагаючись повернути м'яч, Танковський дуже грубо зіграв проти Люльки – пряме вилучення.

На гол за 90 з гаком хвилин команди так і не награли – 0:0. Завдяки нічиїй "Львів" обійшов у турнірній таблиці "Карпати" й посідає 10-е місце. "Маріуполь" з 19 очками – сьомий.