Маріуполь – Динамо 0:2
Голи: Вербіч, 7, Циганков, 24 (пен)

Цей матч мав чимало навколофутбольних історій, пов'язаний ще з минулорічними подіями. "Підігрів" зацікавленість до цього матчу і сайт каналів "Футбол 1/2", який транслював цю гру. Та все ж матч відбувся. і обійшлося без ексцесів.

Ще до середини першого тайму "Динамо" встановило рахунок, який залишився таким до кінця матчу. Спочатку у дебюті зустрічі після подачі з кутового забив Вербіч. Півзахисник усіх випередив у штрафному майданчику суперників та переправив м'яч у ворота Гальчука.

А у середині першого тайму під час атаки "Динамо" м'яч влучив у руку Яворському. Захисник за цей фол отримав жовту картку, а кияни – право на пробиття 11-метрового удару. Виконувати його пішов Циганков. Гальчук вгадав напрям удару, але відбити м'яч не зумів. Так рахунок став 0:2.

Більше команди у цьому матчі не забивали. Відтак "Динамо" набирає 20 очок і тепер відстає від першого "Шахтаря" на чотири очки. "Маріуполь" ж опускається на дев'яте місце.