Марина Бех-Романчук – одна із найбільш активних користувачок інстаграму серед українських спортсменів. Вона мало не щодня ділиться своїми фото та відео із тренувань та особистого життя, але не можна не звернути увагу, що усі світлини легкоатлетка ретельно обирає. Фанати неодноразово звертали увагу на чудову підтягнуту фігуру Марини Бех-Романчук.

Варто побачити Ніколи не зупиняйся: легкоатлетка Марина Бех-Романчук активно готується до сезону

Нещодавно надійшла сумна звістка, що Олімпіада-2020, яка повинна була відбуватись у Токіо була перенесена на 2021 рік через пандемію коронавірусу.

Усі спортсмени залишаються на карантині та підтримують фізичну форму вдома. Українка багато тренується, на усіх фото можна побачити, що легкоатлетка не втрачає позитивний настрій та продовжує серйозно тренуватись. Але спортсменка зізналась, що є єдина річ за якою вона сумує – це тренування на стадіоні.

Я пропускаю свої тренування на стадіоні,
– підписала світлину легкоатлетка.

Зазначимо, що улюблена арена для тренувань спортсменки – це стадіон Gloria Sports Arena, що знаходиться у Белеку (Туреччина).

Досягнення Марини Бех-Романчук

  • Призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова чемпіонка України.
  • У 2019 році отримала звання "Найкращої спортсменки України у жовтні".
  • За підсумками змагань Світового туру в приміщенні-2020 стала першою у загальному заліку серед стрибунок у довжину.
  • Українка стала лише другою спортсменкою в історії легкої атлетики, які вдавалось здобути чотири перемоги поспіль із стрибком 6,90 метра і довше у приміщенні.

Найцікавіші новини спорту – підписуйтеся на наш Twitter та Telegram.