Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед 1:2

Голи: Доку, 87 – Гарначо, 30, Мейну, 39

Перемога у звітному матчі дозволяла підопічним Пепа Гвардіоли покласти золоті медалі в кубок та оформити дубль за підсумком сезону. Натомість тріумф МЮ окрім трофея дарував путівку в Лігу Європи, пише 24 Канал.

МЮ позбавив Гвардіолу золотого дубля

"Червоні дияволи" зуміли реабілітуватися перед уболівальниками за провальний сезон. На поєдинок проти "містян" підопічні Еріка тен Хага вийшли відмобілізовані на налаштовані лише на перемогу.

На 30-й хвилині поєдинку хавбек Юнайтед Гарначо скористався помилкою захисника МанСіті та відправив м'яч до сітки воріт Ортеги. "Червоні дияволи" несподівано повели в рахунку.

Наприкінці першого тайму "червоні" збільшили свою перевагу. Бруну Фернандеш віддав пас-цукерочку на Коббі Мейну, який опинився перед голкіпером та з близької відстані вразив ворота.

У підопічних Гвардіоли залишався в розпорядженні весь другий тайм, щоб змінити хід поєдинку на свою користь.

На 55-й хвилині бомбардир Сіті Ерлінг Голанд перевірив на міцність поперечину воріт Онани. Непогані моменти втратили Кайл Вокер та Хуліан Альварес.

Лише за три хвилини до завершення основного часу Доку повернув інтригу в матчі, скоротивши перевагу "червоних" до мінімуму.

Проте на більше підопічних Гвардіоли не вистачило. У підсумку Манчестер Юнайтед переміг Манчестер Сіті з рахунком 2:1 та здобув Кубок Англії.

Відеоогляд матчу Манчестер Сіті – Манчестер Юнайтед

Підопічні Еріка тен Хага поквиталися за поразку в минулому сезоні та поповнили клубний музей 13-м Кубком Англії.