Парк Джи Сун

На відміну від всіх своїх колишніх одноклубників з “Мачестер Юнайтед” та Квінс Парк Рейджерс, він може спокійно гуляти вулицями Лондона, адже його рідко впізнають. Парк Джи Сун – маленький кореєць, мало непомітний у житті, але такий важливий на футбольному полі.

Напевно, саме з переходом Парка в “Манчестер Юнайтед” у європейців змінилося ставлення до легіонерів з Далекого Сходу. Раніше ці поодинокі трансфери розцінювались більше як маркетингові ходи.

Звичайно, Парк ніколи не був найбільшою зіркою в “Манчестер Юнайтед”. Але своєю дисципліною, універсальністю і працьовитістю на полі, він міг дати фори багатьом у своїй, набитій зірками команді.

За 10 років у європейському футболі, не було жодного приводу засумніватися у його високій кваліфікації та професіоналізмі.

Брати Туре

3 івуарійських братів, можуть сформувати кістяк будь-якої команди. Коло – найстарший, грає на позиції центрального захисника, Яя – центральний півзахисник, а наймолодший Ібрагім – на вістрі атаки.

Ібрагім не здобув такої популярності, як його старші брати і поки що представляв лише клуби з північної Африки.

У 2002 році 20-річний Коло Туре потрапив в поле зору скаутів лондонського “Арсенала”. Зовсім скоро вони разом з Солом Кемпбелом сформували пару центральних захисників “непереможної” команди сезону 2003-2004 років.

У Яя Туре шлях до визнання був довшим. Граючи за бельгійський “Беверен” він був на перегляді у клубі свого брата, лондонському “Арсеналі”, але не зумів вразити Арсена Венгера і натомість поїхав у донецький “Металург”. За 2 роки у складі донеччан він швидко довів свої вміння і транзитом через “Олімпіакос” та “Монако” опинився в найкращій команді світу- іспанській “Барселоні”.

У 2010 році обидва брати об’єдналися в одному клубі. Ним став “Манчестер Сіті”.

Щоб детальніше дізнатись про біографію та спортивну кар’єру уродженця Південної Кореї на батьківщині футболу - Англії, а також футбольну кар’єру братів Туре можете переглянути відеосюжет.