Максим Гімон та Вілена Бевз – срібні призери чемпіонату Європи з кульової стрільби. Скарбничка збірної України поповнилась медаллю у перший ж день континентальних змагань.

Варте уваги Віщий сон: Табашник присвятила "бронзу" мамі, яка загинула після ракетного обстрілу Харкова

Настріляли на нагороду

Максиму Гімону та Вілені Бевз вдалось вибороти "срібло" для України на чемпіонаті Європи з кульової стрільби, що стартував у столиці Естонії – Таллінні. Другу позицію на п'єдесталі пошани у стрільбі з пневматичного пістолета на 10 метрів серед змішаних команд зайняли саме українські юніори. У фіналі Максим та Вілена поступилися представникам Італії Алессандрі Файт та Маттео Мастровалеріо зі загальним рахунком 12:16.

Нагадаємо, що українські стрілки бойкотували Кубок президента Міжнародної федерації спортивної стрільби ISSF через вплив російського олігарха Володимира Лісіна, який очолює міжнародну федерацію.