Ведучий телеканалу "2+2" Ігор Циганик повідомив, що в литовській федерації вважають, що натуралізований хавбек збірної Люксембургу Жерсон Родрігеш не мав права брати участь у зустрічі.

До слова: Україна – Люксембург: прогноз букмекерів на матч кваліфікації Євро-2020

Спорт24 писав, що Родрігеш – етнічний португалець, уродженець міста Прагал. Люксембурзьких родичів у нього немає. Виховувався Жерсон у французькому "Метці", до Великого Герцогства перебрався у 2013 році.

Після цього стало відомо, що Україна передала інформацію про Родрігеша литовській стороні.

Добре мати хороших друзів-колег у різних країнах. Литва оформила протест на результат домашнього матчу з Люксембургом! Причина – участь у грі Родрігеша. Литовці вважають, що цей екс-португалець не має права виступати за збірну Люксембургу,
– написав Циганик у Twitter.

За інформацією Циганика, про протест повідомлять офіційно сьогодні. Якщо в УЄФА побачать порушення, то Люксембург може отримати технічні поразки в матчах, де грав футболіст.

Додамо, що Федерація футболу Люксембургу не згодна з рішенням УЄФА у справі правомірності виступів натуралізованого Жуніора Мораеса за збірну України в матчах відбору Євро-2020 з Португалією і Люксембургом. В УЄФА не побачили порушення з української сторони, відтак Україну не покарали. Однак Люксембург підготував апеляцію.