Згідно з розробленим ДПТ, кількість місць на трибунах буде зменшено до 15 тисяч (зараз – 28 тисяч). Натомість у додаткових приміщеннях мають бути облаштовані роздягальні з душовими для спортсменів, диспетчерський пункт для управління стадіоном, зона для роботи ЗМІ, зал для прес-конференцій, коментаторські кабіни, VIP-ложа та ложа для преси.

Читайте також: Директор "Арени Львів": про проблеми стадіону, матчі збірної України та концерт Стінга

Також внаслідок розширення меж стадіону у підтрибунних приміщеннях планують облаштувати реабілітаційний центр для спортсменів, заклади громадського харчування, офіс ФК "Карпати", клубну спортивну школу, клубний музей, два готелі (на 60 та 100 місць), спортивні зали для занять аеробікою, фітнесом та іншими спортивними напрямками.

Навколо самого стадіону планують облаштувати декілька стоянок на понад 1200 автомобілів.

Варто зазначити, що загальний термін реконструкції – 10 років. Перший етап (до 5 років) передбачає будівництво тренувальних полів для дитячої спортивної школи в межах парку "Снопківський", а також будівництво спортивної інфраструктури з боку вулиці Липова Алея. Реконструкція стадіону "Україна", будівництво паркінгів та зміна транспортної мережі навколо стадіону вже у другому етапі, які може зайняти до 10 років.

Тепер цей план має пройти громадські слухання.

Варто додати, що у 2019 році свої домашні матчі, окрім "Карпат", на цьому стадіоні проводитиме і ФК "Львів".

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram