Львів – Шахтар 0:2
Голи:
Дентіньйо, 31, Марлос, 37
Незабитий пенальті: Патрік, 61

Варто побачити: "Олександрія" завдала "Зорі" Скрипника першої поразки, Лєднєв забив чудесний штрафний

Донеччани традиційно для себе активно розпочали поєдинок. "Львів" був не проти, що гості взяли гру під свій контроль й глибоко сів у захист. Першу гостру нагоду на 18 хвилині створив після штрафного Марлос. Бразильський українець небезпечно подав у штрафний і Сарнавський вимушений був вступати в гру. На 27 хвилині Марлос вивів на ударну позицію Мораеса, але той поцілив у стійку.

На 31 хвилині "гірники" таки дотиснули "Львів". Марлос з кута поля подав на Матвієнка, той головою відпасував на Дентіньйо. Бразилець замкнув комбінацію головою на дальній стійці – 1:0. Через шість хвилин "Шахтар" подвоїв перевагу. Матвієнко виконав прекрасну верхову передачу на Ісмаїлі. Бразилець прострілив у штрафний на Марлоса. Все, що залишилося зробити Марлосу, – переправити м'яч у порожні ворота, що він і зробив.

Ще один матч: "Карпати" у більшості здобули першу перемогу в сезоні, Гуцуляк оформив дубль

У другому таймі "Шахтар" отримав шанс збільшити перевагу. Соломон здійснив прорив лівим флангом і прострілив у штрафний. Там проти Кривцова порушили правила – пенальті. Одинадцятиметровий з першої спроби реалізував Алан Патрік.

Однак гравці ще до удару забігли у штрафний, тому арбітр змусив перевиконати пенальті. З другої спроби Сарнавський парирував удар. Хоча й другому випадку футболісти забігли у штрафний ще до удару.

"Шахтар" впевнено контролював гру в другому таймі, однак не прагнув збільшити перевагу. Львів'яни, можливо, хотіли відігратися, але нагод для цього в них не було. Відтак, 2:0 – перемога "Шахтаря" на класі. "Гірники" очолюють турнірну таблицю чемпіонату України.

Львів – Шахтар – відео кращих моментів матчу

У наступному турі УПЛ "Шахтар" зіграє проти "Маріуполя". У свою чергу "Львів" поїде в гості до новачка – "Дніпра-1".