Команди показали хороший футбол завдяки гольовим моментам, однак сильнішими виявилися полтавчани – 1:0.

У першому таймі львівяни могли відкрити рахунок на 29-й хвилині, але Бруно не зміг реалізувати пенальті, який сам же заробив після підкату від Чижова. Шуст з легкістю дістав м'яч з нижного кута воріт.

На початку другої половини матчу команди почали активно штурмувати ворота один одного. Забити "Ворсклі" вдалося лише на 84-й хвилині матчу: після помилки львівян між двома захисниками прорвався Габелок, який віддав передачу Кареці, який пробивав вже у порожні ворота.

Під кінець матчу арбітр дав другі жовті картки Голікову та Коломойцю, які пропустят наступні матчі своїх команд.

Таким чином, "Ворскла" здобула першу перемогу у розіграші нинішнього сезону УПЛ, та зрівнялась очками з ФК "Львів".

Ворскла – Львів 1:0

Голи: Карека, 84