Львів – Карпати 1:1

Гол: Дуарте, 79 – М'якушко, 75

Початок матчу був виключно під диктовку ФК "Львів". І вже на 27-й хвилині вони могли забивати, але "Карпати" врятувала поперечина: Путраш довго готувався до виконання стандарту на середній дистанції і виклав м'яч точно на голову Джонатану, який потрапив у поперечину.

Вже за 10 хвилин штанга врятувала і господарів матчу. Шикарний удар вдався Кльоцу з середньої дистанції. М'яч летів точно у верхній кут, але зустрівся зі штангою і не зрикошетив у ворота. Під кінець першого тайму Федецький отримав розсічення на лобі в результаті необережних дій Каленчука.

Все найцікавіше відбулося під кінець гри. Спочатку ультраси обох команд влаштували справжній безлад на трибунах, що аж довелося виводити команди зі стадіону, але вже за декілька хвилин все продовжилося.

На 75-й хвилині зустрічі "Карпатам" вдалося відкрити рахунок. Сергій М'якушко прямим ударом зі штрафного метрів з 35-ти пробив без шансів для Бандури. Але їхня перевага у матчі трималася не довго.

Через 4 хвилини "Львів" зміг відновити паритет у матчі, коли Артур Западня пройшов по лівому флангу і віддав передачу на ближній кут воротарського майданчика, звідки Бруно і завдав удар в один дотик – 1:1 у підсумку.

Таким чином, у львівському дербі перемогла дружба, а команди завдяки одному очку змогли поліпшити своє турнірне становище: "Львів" піднявся з 8-ї на 7 позицію, а "Карпати" з 11-ї на 9 позицію.