ФК Львів – Маріуполь 2:2
Голи:
Дуарте, 6, Воронін, 24 (пен.) – Піхальонок, 22, Вакула, 80

Уже на старті матчу підопічним Юрія Бакалова вдалося вийти вперед. Бруно відгукнувся на прекрасну подачу з флангу Западні та головою переправив м’яч у сітку воріт Худжамова. На 22 хвилині азовці знайшли в собі сили зрівняти рахунок. Піхальонок зі штрафного пробив по воротах Сарнавського. У сітці м’яч опинився завдяки рикошету – 1:1.

Однак вже за мить господарі поля відновили статус-кво. Федорчук у власному штрафному збив Тейлора. Ярослав Козик вказав на одинадцятиметровий, який впевнено реалізував Воронін. З рахунком 2:1 команди пішли на перерву.

У другому таймі, що львів’яни, що маріупольці мали декілька можливостей, щоб відзначитися. Якщо господарі свої нагоди змарнували, то футболісти "Маріуполя" використали. На 80 хвилині оборонці "Львова" залишили без опіки у власному штрафному Вакулу, який потужним ударом прошив Сарнавського і вирвав для гостей нічию.

Таким чином, команди в турнірній таблиці розділяє 4 очки. Завдяки нічиїй "Маріуполь" обійшов "Десну" і займає 6 місце, а "Львів" продовжує перебувати на 8 сходинці.