Взяти участь в гонці, нагадаємо, не зможе Дані Педроса, який серйозно травмувався на попередньому етапі. Відтак, згадані Лоренсо та Стоунер стають головним претендентами на успіх. На боці іспанця, звісно, рідні трибуни та досвід вдалих виступів на цій трасі - чемпіон світу перемагав тут минулого року.

Щоправда, є чим похвалитися і австралійцю. Насамперед, це, звісно, мотоцикл Honda, який у нинішньому сезоні поки демонструє куди кращу швидкість, ніж в конкурентів. До того ж, Кейсі теж має хороші спогади про трасу. Гран-прі Каталонії Стоунер вигравав у чемпіонському для себе 2007 році. Саме на пілота Honda ставлять і європейські букмекери, які розцінюють його шанси дещо вище, ніж Лоренсо.

Звісно, не планує здаватися без бою молодшим суперникам і шестиразовий переможець іспанського етапу Валентіно Россі. “Доктор” на минулому етапі вперше у сезоні підійнявся на подіум і після цього встиг похвалити прогрес Ducati у роботі над мотоциклом, тож на запеклу боротьбу у Каталонії можна сміливо сподіватися.