Причина в тому, що керівництво WBO, поясом якого володіє Ломаченко, дасть йому десять днів, щоб визначитися з дивізіоном, в якому планує виступати боксер – друга напівлегка вага чи легка вага. Про це пише BoxingScene.

Читайте також: Ломаченко – Лінарес: де дивитися боксерський поєдинок чемпіонів

Видання зазначає, що українець схиляється до того, щоб перейти у легку вагу, відтак вакантним стане його пояс WBO у другій напівлегкій вазі. За нього тоді можуть змагатися Масаюкі Іто та Крістофер "Смурф" Діас. Причиною такого рішення, пише видання, є те, що промоутерами Василя Ломаченка та Крістофера Діаса є Top Rank, відтак компанія може мати у своєму активі двох чемпіонів у різних вагових категоріях.

Варто додати, що у випадку перемоги Ломаченка, українець може встановити своєрідний рекорд, коли за 12 поєдинків на професійному ринзі він стане чемпіоном світу у трьох вагових категоріях. Наразі рекорд належить японцю Кадзуто Іоці – 18 поєдинків. Окрім того, ймовірно, що боксери битимуться і за третій пояс – від The Ring.

Нагадаємо, бій Ломаченко – Лінарес відбудеться ввечері 12 травня за місцевим часом (в Україні буде 13 травня). Зустріч пройде у "Медісон сквер гарден" у Нью-Йорку.

Підписуйтеся на наш Twitter та Telegram