Водночас український чемпіон заявив, що Хейні отримав пояс WBC тільки тому, що він його звільнив, ставши франчайзинговим чемпіоном.

Читайте також: Альварес змістив Ломаченка з першого місця рейтингу P4P за версією The Ring

Коли Ломаченко став франчайзинговим чемпіоном? Українець став франчайзинговим чемпіоном за версією WBC у легкій вазі 24 жовтня. Франчайзинговий чемпіон – це позначення бійця за специфічним критерієм – легендарного чемпіона декількох вагових категорій.

Після цього Девін Хейні заволодів титулом чемпіона світу за версією WBC, хоча навіть не бився за пояс.

9 листопада Хейні успішно провів перший захист титулу. Він переміг домініканця Альфредо Сантьяго Альвареса рішенням суддів.

Хто такий Хейні, і кого він переміг? Як він завоював титул? Якщо ми боксували за титули з чемпіонами або з офіційними претендентами, то він отримав пояс тільки тому, що я його звільнив і йому його дали. І після цього кричати, що ти чогось там досяг, або що ти такий сильний, що я його уникаю?

Не питання. Я говорив відкрито, що я готовий битися з ким завгодно, коли завгодно і де завгодно. Мені однаково. Тут вже питання в бізнесі. Бокс – це професійний спорт, де спортсмени й промоутери заробляють гроші,
– сказав Ломаченко ютуб-каналу LOMA Official TV.

Титул WBC, яким тепер володіє Хейні, Ломаченко здобув 31 серпня. У Лондоні українець переміг Люка Кемпбелла.

Останній залишився незадоволеним, що титул перейшов до Хейні.