Поєдинок Ломаченко – Рігондо завершився достроковою перемогою українця. Загалом "Хайтек" упродовж всієї сутички домінував і володів беззаперечною перевагою, що згодом підтвердили і записки суддів. Щоправда, українець спершу діяв не на повну силу, а швидкість почав додавати у четвертому раунді, але це йому не заважало виглядати кращим.

Читайте також: Ломаченко – Рігондо: повне відео бою

Натомість "Шакал" повністю виправдав своє прізвисько та діяв дуже грубо – багато клінчував, хапав руки та провокував свого опонента – дуже низько нагинався, підставляючи потилицю. Відтак, суддя у рингу змушений був з нього навіть зняти очко.

Крім того, Рігондо, як він згодом переконував, на заваді стала і травма руки, через що після шостого раунду спорстмен відмовився продовжувати бій. Отже, у підсумку Ломаченко вп'яте здобув перемогу технічним нокаутом, а кубинець своєю чергою зазнав першої поразки на профі-рингу.

Додамо, що ця вікторія може дозволити Ломаченку очолити рейтинг кращих боксерів світу незалежно від вагової категорії.

Читайте також: Ломаченко дав перший коментар після бою з Рігондо

Тепер, цілком імовірно, що Лома перейде у вищу вагову категорію, а його наступними суперниками можуть бути представник Венесуели Хорхе Лінарес або американець Майкі Гарсія.