Чемпіон світу WBO у другій напівлегкій вазі Василь Ломаченко дав змістовне інтерв'ю Youtube-каналу Boxing.ua, в якому зробив кілька важливих заяв. Зокрема, українець відповів на питання, що цікавить увесь боксерський світ: як він вчинить, якщо йому зателефонує екс-чемпіон світу у восьми вагових категоріях Менні Пак'яо і запропонує провести бій – прощальний у кар'єрі філіппінця.

Навіщо йому дзвонити боксеру на дві вагові категорії нижче?! – дивується Ломаченко. – Якщо ти легенда і хочеш піти на пенсію, то є Теренс Кроуфорд, який близький до твоєї вагової категорії, є Джефф Хорн, якому ти нібито програв... Запропонуй йому реванш. Якщо я завтра вирішу завершити кар'єру, то не проситиму когось із другої найлегшої ваги провести зі мною прощальний бій.

Український боксер додав: "Мені приємно, звичайно, це хороші гроші, але я в боксі не заради них. Що б я не сказав, будуть люди, які підтримують і ні. Зараз скажуть, що я боягуз, не хочу провести бій з легендою. Але я знаю, як і мій батько, що цей бій нічого мені не дасть".

Раніше Менні Пак'яо стверджував, що вже домовляється про бій з Ломаченком. Але офіційні перемовини так і не почалися.

Читайте також: Це боєць з України, – легендарний Майк Тайсон назвав найкращого боксера