Читайте також: Ломаченко – Лінарес: де дивитися боксерський поєдинок чемпіонів

За даними авторитетної букмекерської контори Bwin, фаворитом бою виступає Василь Ломаченко. Його перемога оцінюється доволі низьким коефіцієнтом 1,10. У той час як перемога Хорхе Лінареса в 6,50. Те, що бій може закінчитися у нічию, букмекери не надто вірять – 26,00.

Дещо сході показники і у William Hill. Їхні експерти теж схильні вважати саме українця явним фаворитом бою з коефіцієнтом в 1,12. У випадку перемоги Лінареса, ставка на нього принесе у 6,00 разів більше грошей. Нічия, як і у попередніх букмекерів – 26,00.

Читайте також: Ломаченко – Лінарес: анонс боксерського поєдинку

Ще більшу перевагу Ломаченко віддають у PariMatch та Favbet. Перші на перемогу українця дають коефіцієнт лише 1,07, а Лінареса – 9,00. Нічия у поєдинку – 27,00. У Favbet перемога Ломаченка оцінена лише в 1,04. У десять разів більше – Лінареса – 10,65. Також букмекери з цієї контори дають найбільший коефіцієнт на нічию – 34,00.

Читайте також: Хорхе Лінарес: що відомо про майбутнього суперника Василя Ломаченка

Нагадаємо, бій Ломаченко – Лінарес відбудеться ввечері 12 травня за місцевим часом (в Україні буде 13 травня). Зустріч пройде у "Медісон сквер гарден" у Нью-Йорку. До слова, переможець поєдинку може здобути набагато більше чемпіонських пасків, аніж очікувалося.

До слова, український чемпіон світу у напівлегкій вазі за версією WBO (10-1, 8 КО) Василь Ломаченко вважає свого майбутнього суперника венесуельця Хорхе Лінареса (44-3, 27 КО) дуже хорошим спортсменом з відмінною швидкістю та прекрасним інтелектом.