Ломаченко – Кемпбелл: прогноз

Ломаченку важко знайти собі суперника відповідно рівня у своїй ваговій категорії. Особливо, якщо мова йде про чемпіонські пояси. Та от на кону пояс чемпіона за версією WBC. Якщо він його здобуде, то до заповітної мрії – абсолютного чемпіона світу залишиться лише один чемпіонський бій за пояс IBF. Та для початку треба виграти WBC та втримати свої пояси чемпіона WBA та WBO. Їх доведеться захищати проти такого ж олімпійського чемпіона – Люка Кемпбелла.

Читайте також: Промоутер Ломаченка розповів про наступних суперників українця та "франчайзингового" чемпіона

Перевага Кемпбелла у рості та розмаху рук. Ріст Ломаченка 1,7 метра. У той час як у Кемпбелла – 1,75 метра. При цьому розмах рук українця складає 1,66 метра, а його суперника – 1,8 метра.


Ломаченко проти Кемпбелла

Однак на стороні Ломаченка техніка. Це відзначають і топ-боксери.

Читайте також: Ломаченко боксує нетрадиційно: топ-боксери дали свій прогноз на бій проти Кемпбелла

Букмекери теж віддають перевагу Ломаченку. Перемога Кемпбелла буде дуже неочікуваною.

Прогноз William Hill

Провідна англійська букмекерська контора оцінила перемогу Ломаченка коефіцієнтом 1,06. На перемогу Кемпбелла – 9,00. Нічия – 26,0. При цьому ймовірність виграти по очках у Ломаченка оцінена в 3,5, а у його суперника – 21,0.

Щодо раундів, то найбільше шансів що перемога Ломаченка станеться в 7-9 раунді – 4,0 на це. При цьому перемога у трьох стартових раундах є більш ймовірна, аніж в останні три раунді – 7,0 проти 8,0 відповідно.

Прогноз Parimatch

Дещо схожі коефіцієнти і в Parimatch – 1,06 на перемогу українця та 9,25 на перемогу британця. Нічийний результат – 26,0. При цьому на дострокову перемогу Ломаченка коефіцієнт 1,40, а на Кемпбелла – 13,0.

Читайте також: Ломаченко отримає рекордний гонорар за бій проти Кемпбелла

Прогноз 1xbet

Перемога Ломаченка тут оцінена в 1,08. Перемога Кемпбелла – 9,3. Нічия – 36,0.

При цьому букмекери очікують, що буде менше, аніж 8 раундів. Ставка "тотал більше 7,5 раундів" отримала коефіцієнт 1,98, у той час як "тотал менше 7,5 раундів" – 1,81. А коефіцієнт на те, що боксери проведуть усі 12 раундів – 2,86, натомість на те, що бій не триватиме стільки раундів – 1,33.

Варто додати, що в Ломаченка найбільше шансів перемогти нокаутом, дискваліфікацією чи відмовою суперника – 1,49. У Кемпбелла коефіцієнт на таке – 12,5.

Бій Ломаченко – Кемпбелл офіційно відбудеться 31 серпня в Лондоні. Поєдинок відбудеться на The O2 Arena.