Пояс WBC став вакантним, оскільки Майкі Гарсія заявив, що відмовляється від нього. У свою чергу британський промоутер Едді Хірн висловив незадоволення тим, що за пояс отримав шанс битися саме Ломаченко.

Дивіться також: Семирічний син Ломаченка провів дебютний бій в боксі: з'явилося відео

Позиція Едді Хірна природна, він правильно обурюється. Він би розбирався у своїй "кухні", якби бій за пояс отримали два його боксери. А вийшло, що втрутився третій учасник з іншого боку. Він абсолютно має рацію, я підтримую його обурення, але в статуті WBC маленьким шрифт прописано, що вони можуть надати титульний бій, якщо бачать, що боксер цього заслуговує. WBC ні в якому разі не порушив правила.

Якщо Едді Хірн обурюється, то нехай подасть в суд. В Америці це люблять. Але він цього не зробив, прекрасно розуміючи, що програє. Так, це виняток, але ніхто нічого не порушив. Для мене це позитивний результат,
– сказав Ломаченко.

Бій Ломаченка з Кемпбеллом за пояс WBC може відбутися 31 серпня в Англії. Українець вже розпочав підготовку до дебютного бою в Англії. У США поєдинок буде транслюватися на ESPN, а транслятора в Британії буде визначати Едді Хірн, який зазвичай співпрацює зі Sky Sports.