Президент Top Rank: Потім він піде назавжди

Дюбеф пригадав випадок поєдинок українця проти Річарда Коммі. Він наголосив, що Ломаченко благородно вчинив під час бою.

Варте уваги Ломаченко переплавив частину олімпійських медалей на хрестик для тата в російській майстерні

Ломаченко – особливий, він неймовірно обдарований. Коли він упустив Коммі, він не хотів іти і добивати його. Він дивився на рефері, щоб той врятував ганця. Це була риса справжнього спортсмена та його високого класу. Він уже не завдав жорстких ударів по голові Коммі,
– сказав фахівець.

Президент Top Rank з захопленням розповів про майстерність Василя. Також порозмірковував щодо завершення кар'єри українця.

"Він чудово бачить усе, що відбувається у рингу. Подивіться його роботу ніг – все філігранно. Погляньте на його руки – вони синхронізовані. Його рухливість також на неймовірному рівні. Ще якийсь час він буде у боксі. Але потім він піде – дійсно піде назавжди", – зазначив Дюбеф.

Ломаченко ефектно переміг Річарда Коммі

  • У ніч 11 на 12 грудня Василь Ломаченко побив ганського боксера Річарда Коммі та став володарем титулу WBO Inter-Continental.
  • Поєдинок міг завершитися нокаутом від українця. За словами Василя, він не став добивати ганця, оскільки йому було його шкода.