Вже на 6-й хвилині Жервінью відкрив рахунок на Метрополі. Оформити дубль івуарійцю вдалось уже наприкінці тайму - 2:0 за перших 45 хвилин.

У другій половині на гостей чекало ще більше розчарування - не встиг розпочатись другий тайм як арбітр призначає пенальті - Дебюши робить рахунок розгромним. На табло не змінювались основні цифри аж до 84 хвилини, “Арль” вже граючи у меншості привозить у свої ворота ще один пенальті - цього разу йде пробивати Кабає і не хибить теж. Крапку ж поставив Розеналь - 5:0 - найбільша перемога “Лілля” у цьому сезоні.

“Лорян” переміг на виїзді “Ланс”. “Бордо” та “Ренн” голів не забивали, “Сошот” мінімально здолало “Нансі”. ПСЖ не мало проблем із “Валенсьєном”.

Сьогодні “Марсель” пробує повернути собі першу сходинку у матчі проти “Осера”. “Лілль” випереджає чинних чемпіонів на 2 очки. ПСЖ наздогнало “Ліон”, однак "леви" ще повинні зіграти свій матч 33 туру. “Ренн” - п’ятий.