Першими рахунок у матчі відкрили гості. Шайбою в воротах "Білого Барса" відзначився Владислав Грицкіх. Однак вже на восьмій хвилині білоцерківці зрівняли рахунок зусиллями Володимира Алексюка.

Близько десяти хвилин рахунок на табло залишався незмінним, але Давид Григорян реалізував гольовий момент, і відправив шайбу у ворота господарів льоду. Перша двадцятихвилинка закінчилася з рахунком 1:2.

Перші 10 хвилин другого періоду пройшли без влучних кидків зі сторони обох команд. На 12 хвилині Іван Савченко закинув шайбу в ворота білоцерківців. А через 5 хвилин і Гліб Варава реалізував вихід віч-на-віч. По закінченню другого періоду рахунок на табло вже був 1:4 на користь "містян".

Заключна двадцятихвилинка стартувала з гола Микити Кисельова. Після чого головний тренер "барсів" замінив голкіпера — замість Кирила Кучера місце у воротах зайняв Микита Пеленський.

До кінця матчу рахунок на табло не змінився. Поєдинок завершився з рахунком 1:5 на користь "Кременчука". Поки що команда йде без поразок в чемпіонаті.

Білий Барс — Кременчук 1:5 (1:2, 0:2, 0:1)