Лестер – Ліверпуль 0:4

Голи: Фірміно, 31, 74, Мілнер, 71, Александер-Арнольд, 78

На 31-й хвилині рахунок матчу відкрив Роберто Фірміно. Бразилець відгукнувся на передачу на дальній стійці і головою вколотив м’яч у ближній кут воріт.

Відео голу Фірміно

На 71-й хвилині Сеюнджю підіграв собі рукою після подачі в штрафну. Арбітр вказав на "точку". Привести "вирок" у виконання взявся Мілнер. Джеймс спокійно пробив майже по центру, в той час, як Шмейхель рвонув в лівий від себе кут – 0:2.

Відео голу Мілнера

Через три хвилини після другого забитого м'яча Фірміно зробив дубль з передачі Александера-Арнольда. А ще через 180 секунд 66-й номер мерсисайдців розкішним ударом зробив рахунок розгромним – 0:4.

Відео голу Александера-Арнольда

Таким чином, "червоні" ще дужче зміцнили лідерство у чемпіонаті, відірвавшись від команди Брендана Роджерса на відстань 13 пунктів. Окрім того, мерсисайдський клуб зберігає один матч у запасі.