Варто побачити Марина Бех-Романчук зачарувала позитивними фото та спортивною фігурою

Бех-Романчук спеціалізується на стрибках у довжину, тому, як і будь-яка легкоатлетка, має підтягнуту спортивну фігуру, яку, до слова, не соромиться часто показувати на фото.

24-річна Марина Бех-Романчук показала, як вона виконує стабілізаційні вправи.

Мені подобається працювати у тренажерному залі,
– коротко підписала фото спортсменка.

Легкоатлетка активно веде свою сторінку в інстаграмі, де показує як тренування, змагання, так і відпочинок. Дівчина постійно тренується і покращує свої результати, вона вже здобула чимало перемог для України.

Сьогодні у мене були невеликі вихідні. Але завтра пора знову працювати.
Як ви провели вихідний день?,
– прокоментувала українка.

Варто побачити Красиві та талановиті: найпривабливіші українські футзалістки – фото

Досягнення Марини Бех-Романчук

• Призерка світових та континентальних першостей, чемпіонка Універсіади, учасниця Олімпійських ігор 2016 року, багаторазова чемпіонка України.
  • У 2019 році отримала звання "Найкращої спортсменки України у жовтні".
  • За підсумками змагань Світового туру в приміщенні-2020 стала першою у загальному заліку серед стрибунок у довжину.
  • Українка стала лише другою спортсменкою в історії легкої атлетики, які вдавалось здобути чотири перемоги поспіль із стрибком 6,90 метра і довше у приміщенні.