Як повідомляє The Guardian, 76-річного спеціаліста було доправлено до лікарні уранці 5 травня.

Читайте також: Помер легендарний французький футболіст і тренер

"Сера Алекса Фергюсона невідкладно прооперували внаслідок крововиливу у мозок. Процедура пройшла дуже добре, але він потребує періоду інтенсивної терапії, щоб оптимізувати його відновлення. Його сім'я вимагає конфіденційності в цьому питанні", – зазначила у офіційному повідомленні його колишня команда "Манчестер Юнайтед".

До слова, його син Даррен Фергюсон, який також є тренером, 5 травня пропустив матч своєї команди "Донкастер Роверс" проти "Вігана" через "сімейні обставини".

Нагадаємо, раніше ЗМІ повідомляли, що у популярного радянського та російського актора Олександра Панкратова-Чорного, який підтримує агресію Кремля, виявили серйозне захворювання, яке може привести до втрати рухливості пальців руки, відтак він екстрено потрапив до лікарні.

Хто такий Алекс Фергюсон? Це шотландський футбольний тренер, який найбільші успіхи здобув з англійських "Манчестер Юнайтед". Цією командою він керував понад 25 років – з 1986-го по 2013 роки. З МЮ Фергюсон здобув два Кубки чемпіонів у 1999-му та 2008 роках. Крім того, виграв 13 Чемпіонатів і 5 Кубків Англії. Загалом упродовж своєї кар’єри сер Алекс здобув 38 трофеїв. У 2013 році він припинив свою тренерську діяльність