"Настав час прощатися", – заявив Фуркад на своїй сторінці у твіттері.

До теми Восьмий етап Кубка світу з біатлону у Фінляндії буде завершено достроково

У фейсбуці біатлоніст написав зворушливий допис, у якому пригадав свій спортивний шлях. А також подякував рідним та вболівальникам за підтримку.

Фуркад є п'ятиразовим олімпійським чемпіоном та тринадцятиразовим чемпіоном світу. За його плечима – унікальний рекорд: 31-річний француз сім разів поспіль вигравав Великий кришталевий глобус. А перед тим, як піти з великого спорту, він має всі шанси здобути ще один.

Адже за підсумками попередніх гонок в загальному заліку Кубка світу Фуркад набрав 880 очок. Проте норвежець Йоганнес Бьо програє йому лише 10. Гонка переслідування у Контіолахті стане для обох вирішальною у боротьбі за Великий кришталевий глобус.

Слідкуйте за останніми новинами спорту у нашому Twitter та Telegram.