Аталанта – Лаціо 0:2
Голи:
Мілінковіч-Савіч, 82, Корреа, 90

Дивіться також: "Шахтар" без проблем переміг "Інгулець" і виграв 13-й Кубок України: відео

Команда з Бергамо надзвичайно небезпечно розпочала матч і першу половину тайму була більш гострою. Однак номінальним господарям не вдалося засмутити воротаря "Лаціо". Після блідого старту увімкнулися гравці римського клубу й почали створювати загрозу біля воріт "богів".

Доля ж матчу вирішилася наприкінці основного часу. Свій шанс після подачі з кута поля використав серб Мілінковіч-Савіч. Півзахисник вдало замкнув навіс головою.

Після пропущеного голу клуб з Бергамо побіг відіграватися й був покараний вдруге на 90-й хвилині. Корреа познущався з оборонців "Аталанти" й переправив м'яч у ворота – 2:0.

Для "Лаціо" це сьомий Кубок Італії в історії. Востаннє до цього римляни вигравали Кубок у 2013-у році.