У перший ігровий день, який відбувся 14-го вересня, команди обмінялися перемогами. Свій поєдинок виграв Сергій Стаховський, однак почин партнера не підтримав Ілля Марченко.

Сьогодні відбувся матч у парі, який збірна України програла, відтак Угорщина вийшла вперед 2:1. Господарям кортів потрібно було виграти ще один матч, щоб відсвяткувати загальну перемогу.

Денис Молчанов / Сергій Стаховський – Атілла Балаш / Мартон Фучовіч 1:2 (6:7, 6:3, 3:6)

Після поразки у парі Україні, щоб уникнути поразки, потрібно було надіятися, що Сергій Стаховський переможе Фучовіча. Мартон напередодні здолав Марченка.

Мартон Фучовіч – Сергій Стаховський 1:2 (7:5, 3:6, 6:7)

Стаховський змусив українських вболівальників похвилюватися: Сергій програв перший сет і провів нервову другу партію. Все ж Стаховський зумів дотиснути Фучовіча, який у світовому рейтингу ATP на 65 місці.

Тепер рахунок у протистоянні Угорщина – Україна рівний (2:2). Доля протистояння вирішиться у поєдинку Марченко – Балаш.

12 переможців цього етапу отримають путівки у кваліфікаційний етап Кубка Девіса-2020, який відбудеться в лютому. 12 збірних, які програли у Першій групі, виступатимуть на зональних змаганнях в наступному сезоні.