У масстарті збірна України була представлена одним учасником – Артемом Примой. 36-річний біатлоніст відібрався до гонки за квотою тих, хто не входить до топ-25 у загальному заліку Кубка світу та отримав 27-й номер, пише 24 Канал.

Остання чоловіча гонка етапу невдало склалася для Прими. Українець сумарно допустив 8 промахів. На першому стрільбищі Артем заробив два штрафні кола. Це відкинуло українського біатлоніста на передостаннє місце.

Невдала стрільба продовжилася на наступних вогневих рубежах. У підсумку Прима фінішував на останньому 30-му місці. Відставання від лідера склало понад п'ять хвилин.

Весь подіум масстарту зайняли представники збірної Норвегії. Переможцем гонки став Ветле Крістіансен, на другому місці Йоганнес Дале-Ск'євдаль, а третім фінішував Вебйорн Соерум.