Дві гонки з масовим стартом поставлять крапку на восьмому етапі Кубка світу у Швеції. Першими на трасу вийдуть жінки, змагання для яких розпочнуться о 14:00 за київським часом.

На жаль, українські фанати не матимуть можливості повболівати за своїх. Жодна з українських біатлоністок не відібралась у мас-старт. Тому уболівальники з України будуть обирати своїх улюбленців у складах інших збірних.

За кращих результатів Юлія Джима могла отримати шанс виступити у жіночому мас-старті. Українка у загальному заліку йде на 29-й позиції, а безпосередньо в Естерсунді не показала високого результату – 37-ме місце в "індивідуалці".

Натомість у чоловічому мас-старті Україна буде за кого віддати свої серця. Антон Дудченко буде єдиним представником від нашої збірної. Біатлоніст вийде на старт під 29-м номером.

В індивідуальній гонці Дудченко посів високу 12-ту позицію. У чоловічій естафеті Антон разом із партнерами по збірній привів команду до 5-го місця.