"Кременчук" – "Білий Барс" 9:2 (2:2; 5:0; 2:0)

Шайби: 0:1 Печерських (менш.), 3:07, 1:1 Хрішпенц, 3:22, 1:2 Горлушко, 9:06, 2:2 Дурдиєв, 09:41 3:2 Тютченко, 23:51 , 4:2 Гриценко, 24:02, 5:2 Красильников, 26:43, 6 2 Грицких, 29:51, 7:2 Кисельов, 36:24, 8:2 Толстушко, 43:12, 9:2 Савченко , 48:47

Рахунок в матчі відкрили "барси", закинувши в меншості - вдало зіграв у чужих воріт Данило Печерських. Рівні цифри на табло повернув Вадим Хрішпенц, і через шість хвилин команди ще по разу обмінялися голами: відзначилися Олександр Горлушко і Рінат Дурдиєв.

Після цього шайби закидували виключно кременчужани. Другий період став бенефісом команди Олександра Савицького, коли у воротах Кирила Кучера і Олександра Качули побувало одразу п'ять шайб. Свої можливості у чужих воріт по черзі реалізували Віктор Тютченко, Тимур Гриценко, Олексій Красильников, Владислав Грицьких і Микола Кисельов.

Перерва пішла на користь "Білому Барсу", і команда Костянтина Буценка стала грати куди більш зібрано. Результату у вигляді закинутих шайб це не принесло, а ось "городяни" двічі скористалися провалами в захисті суперника: Всеволод Толстушко і Іван Савченко збільшили свій гольовий рахунок.

Підсумковий рахунок 9:2, і "Кременчук" видає вже другу розгромну перемогу поспіль. "Білий Барс" ж програє в третьому матчі поспіль, і як мінімум до четверга залишається на четвертому місці в турнірній таблиці.