"Кременчук" – "Дніпро" 1:0 (1:0, 0:0, 0:0)
Шайби: 1:0 Тимур Гриценко (Єгор Севрюгин – більш.) – 3:58

Дуже щільну боротьбу вели команди протягом усього поєдинку, проте право відкрити рахунок в матчі випало капітану "Кременчука" Тимуру Гриценку, який в більшості розписався у воротах Олега Петрова, подарувавши своїй команді хоч і хитку, але все ж перевага.

Решта два періоди команда Дмитра Підгурського несамовито намагалася відігратися і повернутися в гру, але всі спроби дебютанта чемпіонату зводив "нанівець" голкіпер кременчужан Георгій Бояршинов. І навіть шостий польовий гравець на останніх секундах зустрічі не допоміг херсонцям зрівняти рахунок і перевести гру в овертайм.

Таким чином "Кременчук" з 44 набраними очками закріплюється на першій сходинці в турнірній таблиці, а "Дніпро", відстаючи на 7 очок і маючи в запасі один матч, залишається на другій сходинці.

Свій наступний матч "містяни" проведуть проти "Крижаних Вовків" 17 листопада о 14:00, а "Дніпро" в той же день о 17:00 прийме МХК "Динамо"