Динамо Кременчук 3:9 (0:1; 2:2; 1:6)

Традиційно для зустрічей МХК "Динамо" та "Кременчука", рахунок в матчі відкрили підопічні Олександра Савицького відзначився капітан команди Тимур Гриценко.

У другому періоді команди обмінялися "дуплетами": спочатку харків'яни вийшли вперед завдяки точним кидкам Дмитра Колядинського і Артема Кобікова, а потім статус-кво повернули кременчужани Іван Ципнятов та Гліб Кривошапкін зробили рахунок 2:3.

Третя двадцятихвилинка стала провальною для команди Олександра Сеуканда з самого початку. За перші 10 хвилин періоду дубль оформив Іван Савченко та ще один гол забив Руслан Ефімочкін "динамівці" ж відповіли лише шайбою Олексія Сиротенко. Після цього шайба побувала у воротах Тимура Мамедова ще тричі по черзі своїми шансами скористалися Тимур Гриценко, Віктор Тютченко та Олексій Ворона, причому останні два відзначилися в меншості.

Таким чином "Кременчук" оформляє рекордну в нинішньому сезоні перемогу над МХК "Динамо", та збільшує відрив від "Дніпра" до 7 очок. Харків'яни ж не змогли наблизитися до "Білого Барсу", який займає четверту сходинку. Вони відстають на 6 балів.