main logo

Конор МакГрегор

Змішані бойові мистецтва - небезпечний та видовищний вид спорту. Щоб стати відомим та успішним у змішаних єдиноборствах, треба мати неабиякі навички, а також - вміти захопити публіку. Конор МакГрегор - це людина, якій вдалося і те, і те.

Конор МакГрегор - сумнозвісна зірка

МакГрегор - колишній чемпіон у напівлегкій та легкій вазі UFC та чемпіон британської організації “Cage Warriors”.

Уперше про бійця почули у 2007 році, коли ірландець офіційно виступив проти Сіарана Кемпбелла. Вже в першому раунді він відправив супротивника в нокаут. З того моменту почалася стрімка та неоднозначна кар’єра бійця.

Чоловік взяв собі агресивний сценічний образ - візитівкою Мак-Грегора стали характерні рухи руками, коли він виходив на ринг. Запальна харизма запалювала публіку, проте не завжди отримувала схвалення.

За роки своєї кар’єри Конор МакГрегор отримав промовисте прізвисько - “Notorious”. Під таким псевдонімом його називають досі як фанати, так і офіційні представники. У 2017 роцу світ навіть побачив кінострічку під назвою “Конор МакГрегор: Сумнозвісний”, яка розповідає про тернистий шлях бійця до успіху.

Злети та падіння Конора МакГрегора

За весь час МакГрегор провів 28 боїв:

  • 22 з них стали рішучою перемогою Конора

  • 6 - стали разючими поразками для спортсмена.

У 2017 році боєць бився проти боксера Флойда Мейвезера. Ця битва отримала звання “Найдорожчий бій в історії” - організатори боксерського двобою заробили понад 600 мільйонів доларів, а бійці:

  • 100 мільйонів - переможець

  • 30 мільйонів - переможений

Та спортсмен не думав зупинятися - вже у 2018 році він бився з Хабібом Нурмагомедовим (де також програв), а у 2021 році, після кількох обіцянок завершити кар’єру, МакГрегор двічі зійшовся у битві з Дастіном Пор’є.

Другий поєдинок став для ірландця критично невдалим - прямо на ринзі Конор МакГрегор зламав ногу. Гомілкостоп спортсмена не витримав, а матч завершився технічним нокаутом.

До лютого 2022 року Конор МакГрегор бої не проводив - відновлювався від травми. При цьому ексчемпіон активно бісив своїх супротивників та дав зрозуміти - скоро він повернеться на ринг.

Зараз МакГрегор визнаний найоплачуванішим спортсменом 2021 року за версією Forbes. Щоправда, більше він отримав не за поєдинки, а за продаж акцій віскі. Раніше ірландець був амбасадором Parimatch і навіть приїжджав до України для зйомок.