Як пише видання Bild, так він намагається врятувати участь української збірної в Олімпійських іграх в Ріо.

За даними видання, коней купив відомий німецький коняр і колишній тренер української збірної з кінного спорту Пауль Шокемеле, який є давнім другом Онищенка.

Шокемеле пояснив, що таким чином одіозним українець спробував влаштувати коней від арешту, яких як майно Онищенка можуть арештувати в будь-який момент.

Автори матеріалу зазначають, що таку оборудку провернули ще й для того, щоб не ставити під загрозу участь в Олімпійських іграх у Ріо створеної Онищенком у Німеччині команди з кінного спорту, яка виступає під прапором України.

Читайте також: Коні троянські і справжні. Вадим Рабинович як ікс-фактор у справі Онищенка

До складу команди входять, зокрема, відомі німці Ульріх Кірхгофф, переможець Олімпіади в Атланті, а також триразовий чемпіон Німеччини Рене Теббель. У міжнародній профільній федерації FEI вони зареєстровані як українці.

Впродовж останніх десяти років Олександр Онищенко витратив мільйони євро, скуповуючи по всій Європі найкращих коней для своєї зіркової команди.

Раніше у четвер стало відомо, що у його справ вже заарештували понад 300 мільйонів гривень.

Нагадаємо, 5 липня Верховна Рада дала згоду на притягнення до кримінальної відповідальності, затримання та арешт депутата від "Волі народу" Олександра Онищенка. Його звинувачують в організації злочинної схеми щодо махінацій з реалізацією видобутого газу під час спільної діяльності з ПАТ "Укргазвидобування".