Урагани нагородили суперників трьома шайбами без відповіді у перших двох періодах. І попри те, що "Пінгвінс" активізувались в заключній 20-хвилинці , переламати перебігу матчу "Харрікейнс" не дозволили. 5:3 у підсумку.

Тим часом підніматись з дна турнірної таблиці продовжує чинний чемпіон "Бостон". “Брюнз” довели переможну серію до п'яти матчів і при цьому закинули 6 шайб у третьому поєдинку поспіль. Цього разу на горіхи дісталось Баффало. 6:2 на користь ведмедів.

Водночас, четвертого поспіль суперника здолав "Детройт". Тричі закинувши в останньому періоді "Ред Вінгс" переконливо перемогли "Даллас". 5:2 – за Червоними Крилами.

А от "Нью-Джерсі Девілс" встигли реваншуватись за поразку у попередній грі перед "Вашингтоном". Щоправда дотиснути "Кепіталс" вдалось тільки у серії булітів. 3:2. Вирішальною стала спроба Девіда Кларксона.