Росіянці Олександрі Орловій зараз – 20 років. Наречена Абраменка розповіла у коментарі "КП", що після золотої медалі на Олімпіаді-2018 українець Олександр Абраменко натякнув їй на можливе весілля.

Читайте також: Що відомо про Олександра Абраменка, новоспеченого олімпійського чемпіона

Зізнаюся, він натякнув мені на те, щоб я стала його дружиною. Сказав, що дуже мене любить. А ще в той момент він мені подарував свій талісман, невеликий кулончик, який йому дали як переможцю на одному з виступів,
– сказала дівчина.

Пара зустрічається вже понад 2,5 роки, а познайомились вони на спортивних змаганнях в Сочі у 2015 році.

"Після виступу ми опинилися за одним столом і пили чай. Сиділи один проти одного. Він на мене подивився один раз, другий. Я соромилася, відводила погляд. А потім він підійшов і запитав моє ім'я. Я так задивилась в його блакитні очі, вони настільки чарівні, добрі, що вже не пам'ятаю, що йому говорила в той момент. Це була любов з першого погляду", – запевняє Олександра.

Спортсменка додала, що розчарована тим, що посіла 8 місце під час змагань на Олімпійських іграх - 2018. Але наречений її підтримав, та сказав, що під час свого виступу буде боротися за двох.

Дівчина вже побувала у Миколаєві, звідки родом Олександр, та познайомилась з його батьками. Вона додала, що його батьки її дуже підтримують.

Батьки не проти наших стосунків. Після Олімпіади у Кореї Саша сказав, що хоче поговорити з моїм батьком про наше майбутнє. Але я відразу хочу сказати – за Олександром поїду, куди завгодно. Найбільше мені зараз хочеться стати його дружиною,
– підкреслила вона.

Хто такий Олександр Абраменко? 29-річний український спортсмен 18 лютого 2018 року приніс Україні першу золоту медаль на Олімпійських Іграх 2018 у Пхьончхані у фрістайлі, отримавши від суддів максимальні 128, 51 бала.

Хто така Олександра Орлова? З 14 років займається фрістайлом. 20-річна громадянка Росії, яка народилася в Москві, посіла на Олімпіаді-2018 8 сходинку у змаганнях зі спортивної акробатики. Наречена українця Олександра Абраменка.