"Мілуокі" – "Атланта" 144:112 (43:14, 33:29, 42:36, 26:33)

Український центровий "Атланти" Олексій Лень відіграв 21 хвилину у виїзному матчі проти "Мілуокі", в якому його команда програла з рахунком 112:144.

Наш легіонер за відведений ігровий час відзначився 12 очками (3/5 двоочкових, 1/3 триочкових, 3/9 штрафних), 8 підбираннями (2 у нападі), 3 передачами, 1 перехопленням та 1 блок-шотом при 1 фолі та 3 втратах.

Відеоогляд матчу Мілуокі – Атланта

"Лейкерс" – "Нью-Йорк" 112:119 (25:39, 34:24, 33:23, 20:33)

Не змогли здобути домашню перемогу в матчі проти "Нью-Йорка" і "Лейкерс" Святослава Михайлюка, які без Лерона Джеймса та Кайла Кузьми програли з рахунком 112:119.

Український захисник Лейкерс відіграв 11 хвилин, набрав 3 очка (1/4 триочкових) та зробив 1 перехоплення, припустившись 1 втрати.