Відтепер такі діти матимуть змогу безкоштовно відвідувати одну з кількох спортивних секцій у Києві:

  • Футбол та баскетбол у Деснянському районному у м. Києві Центрі фізичного здоров’я населення "Спорт для всіх". Записатись можна за посиланням.
  • Бокс та боротьба у бійцівському клубі SpartaBox. Записатися можна за посиланням.

Оплата за спортивні заняття здійснюється за сприяння фонду Favbet Foundation. Якщо ви проживаєте у Києві та ваша родина має статус ВПО або один із батьків – військовослужбовець, то для участі вашої дитини в проєкті достатньо вибрати спортивний напрям та заповнити відповідну форму.

"Команда благодійного фонду вірить, що у дітей є майбутнє в Україні, яка є лідером цивілізованого світу й має усі потужності для розвитку спорту. Тому ми намагаємось створювати можливості, які відкриють нові суперсили у дітей саме у сфері спорту. Діти заслуговують на розвиток у своєму улюбленому спортивному напрямі, а ми готові робити усе необхідне для цього", – розповів куратор проєктів Favbet Foundation Євген Бондар.

Проєкт "Сильніші разом" програми "Клуб Супергероїв" зосереджений на допомозі дітям ВПО та військовослужбовців, а також дітям із соціально вразливих груп. Favbet Foundation – благодійний фонд, заснований у 2020 році. Метою фонду стало створення сприятливого середовища для щасливого майбутнього країни, а місією – інвестиції в освіту, спорт та технології для забезпечення розвитку нового покоління та збереження талантів в Україні.