Володар титулу найсильнішої людини світу 2004 року Василь Вірастюк вчетверте став батьком. 49-річному стронгмену та народному депутату 9 місяців тому народила сина нова кохана.

Читайте також Сьомий нокаут поспіль: українець Рогава здобув видовищну перемогу в першому раунді

У Вірастюка народився четвертий син

В інтерв'ю Славі Дьоміну в його однойменному проєкті Василь Вірастюк розповів про роман із третьою коханою Іриною, з якою він познайомився ще 5 років тому, однак стосунки в них зав'язалися лише після початку повномаштабної війни.

"Ми з дружиною Інною були в ресторані. Це відбувалося в Івано-Франківську і підійшла група дівчат чисто сфотографуватися. Оце було наше перше знайомство. Десь якраз був 2019 рік. Це от перше випадкове знайомство, ми знайшли потім по фейсбуку, можна легко відслідкувати. Це [початок активного спілкування] вже був 2021 рік. Захоплення вже прийшло потім, в процесі, якраз повномасштабного.

У мене почалися стосунки, коли дружина поїхала закордон і перебувала там. Ну, я думаю що це, як говорять, клин клином, тому що я той вчинок сприйняв також зрадою з її боку. Тому що зробила по-своєму. Можна було б казати, якби ми проживали в Бородянці або в Броварах і вони [росіяни] перебували. А вона каже: "Ти знаєш, я поїду за кордон". Тоді так, окей ми рятуємо дітей", – сказав Вірастюк.

Додамо, що Василь Вірастюк розлучився зі своєю другою дружиною Інною. Нині вже ексдружина вимагає чималу суму щомісячних аліментів і це в рази перебільшує його можливості.